MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 8135266
nr 813 5266
Skåp
1950-tal, Teak, längd: 106, djup: 45, höjd: 140
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 11 mars 2013
kl 18:06:40
900 kr
700 kr
1.600 kr
1.800 kr